Saturday 18th May 2024

دیدار ریاست و معاونت اداره زندان فردوس با رئیس هیئت امنای موسسه آموزش عالی پیروزان
Facebook
Twitter
LinkedIn

ریاست و معاونت اداره زندان و اقدامات تامینی و تربیتی شهرستان فردوس با رئیس هیئت امنای موسسه آموزش عالی پیروزان شهرستان فردوس دیدار و گفتگو کردند.

این دیدار که در روز شنبه 24 مهر ماه 1400 در محل موسسه آموزش عالی پیروزان برگزار گردید در خصوص افزایش همکاری های دو جانبه و همچنین برگزاری دوره های کار آفرینی توسط موسسه آموزش عالی پیروزان برای زندانیان فردوس بود. آقای مهندس عبداله زاده با تاکید بر اینکه کارآفرینی بهترین راه نجات زندانیانی است که بنا به مشکلات مالی دچار مشکل شده اندد، عنوان کردند که علاوه بر این ها راهکاری هست که یک زندانی پس از آزادی با آموزش حرفه جدید راهی برای ارتزاق و فعالیت را در ژیش می گیرد. ریاست و معاونت اداره زندان فردوس نیز از همکاری های موسسه آموزش عالی پیروزان تشکر نموده و از تشکیل دوره های کارآفرینی برای زندانیان بسیار استقبال کردند.

 

طرح آموزش در مسیر اشتغال موسسه آموزش عالی پیروزان به منظور ایجاد بستر مناسب برای مهارت آموزی دانشجویان با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی ایجاد گردید تا دانشجویان در طول دوران تحصیل با مهارت های مورد نیاز بازار کار متناسب با رشته تحصیلی خود آشنا شوند.

تماس با ما:

آدرس دانشگاه: استان خراسان جنوبی، شهرستان فردوس، بلوار خرمشهر

موسسه آموزش عالی پیروزان
کد پستی :۹۷۷۱۶۷۵۹۵۹

۰۵۶-۳۲۷۳۱۸۰۱-3

Template Design:Dima Group